1 mar 2011

Jaki wybrać prezent na 8 Marca Dzień Kobiet...

Drodzy Panowie - na pewno już rozmyślacie, jakimi prezentami obdarzyć swoje Panie z okazji ich święta... Niekoniecznie musi to być tradycyjny kwiatek i czekoladki, Dzień Kobiet można uczcić przecież odrobinę bardziej oryginalnie. Chętnie ułatwimy Wam wybór proponując niezwykle praktyczne rozwiązanie: Kartę Upominkową lub Pakiet Zabiegowy.

To najlepsze rozwiązanie, aby podarować swojej kobiecie lub po prostu bliskiej osobie prezent idealny,  gdyż taki podarunek to czysta przyjemność w postaci relaksu, odprężenia i regeneracji. Wielką zaletą Karty Upominkowej jest fakt, że osoba obdarowana może sama sobie wybrać pakiet zabiegów, na które ma najbardziej ochotę i które uzna za najbardziej potrzebne, a my oferujemy pełny zakres usług kosmetycznych od zabiegów pielęgnacyjnych na twarz, ciało, dłonie i stopy, poprzez masaże relaksacyjne i wyszczuplające,  odchudzanie elekrostymulatorem, aż po odmładzanie za pomocą fal radiowych RF, a nawet piercing. Aby jak najbardziej ułatwić wybór stworzyliśmy serię 12 pakietów kosmetycznych dostosowanych do różnorodnych potrzeb - korzystanie z nich to komfort i oszczędność, a czas spędzony w miłej atmosferze dostarczy Państwu paru chwil oddechu w gonitwie dnia codziennego.
Zapraszamy!

UWAGA!
Promocja na Dzień Kobiet - 7 i 8 marca 2011r wszystkie zabiegi manicure, pedicure oraz depilacja 15% taniej!karta upominkowa - pomysł na prezent dla kobiety, dziewczyny, mamy


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz